Movies
Ratings
25
TransformersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 1.5
MulanRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
UpRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 1.5