Movies
Ratings
118
The TableRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.5
TullyRated ★ 5.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Au Revoir les EnfantsRated ★ 4.0
Riding in Cars with BoysRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
RosettaRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5