Movies
Ratings
688
The Last ExorcismRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
BeatRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 1.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 2.5
UnderworldRated ★ 2.5
CasperRated ★ 2.0
TroyRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 2.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 1.5
PoongsanRated ★ 2.5
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Lucky Number SlevinRated ★ 2.0