Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.5
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
The Naked KitchenRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.5
White NightRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.0