Movies
Ratings
505
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The New Adventures of AladdinRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 4.0
Ghislaine Maxwell: Filthy RichRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Train DreamsRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5