Movies
Ratings
74
TranscendenceRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0