Movies
Ratings
554
Project Hail MaryRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 5.0
- Murder ReportRated ★ 2.5
BurningRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5
ZiamRated ★ 3.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
The PactRated ★ 1.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
The Shadow StraysRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5