Movies
Ratings
139
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0