Movies
Ratings
511
On the Basis of SexRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 2.0
For Vagina‘s SakeRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 2.5
What Happened to MondayRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 4.0
No EscapeRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 1.5
ResistanceRated ★ 3.0
The Night of the WitnessRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0