Movies
Ratings
1510
SinnersRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 2.5
Crazy/BeautifulRated ★ 3.0
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.0
The QueenRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
The Gods Must Be CrazyRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 2.5