Movies
Ratings
259
Death NoteRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0
MotherRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 4.0