Movies
Ratings
185
Extreme JobRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Bride WarsRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.5
Made of HonorRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Down with LoveRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Girl AsleepRated ★ 4.0
Johnny ExpressRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0