Movies
Ratings
96
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5