Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.5
StartupRated ★ 5.0
Sisyphus : the mythRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 4.0