Movies
Ratings
689
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0