Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0