Series
Ratings
45
BAKI-DOURated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5