Titles you rated
MercyRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.5
eXistenZRated ★ 4.0
The Lazarus ProjectRated ★ 2.5
ComaRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 4.5
Piece by PieceRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Six Lying University StudentsRated ★ 3.0
I'm Your ManRated ★ 3.0
FlatlinersRated ★ 2.5