Series
Ratings
37
The MandalorianRated ★ 4.0
Wonder ManRated ★ 4.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Creature CommandosRated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 2.0
The Flash Season 5Rated ★ 2.0
The FlashRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 1.5