Series
Ratings
20- Men on a MissionRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Man from the EquatorRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0