Movies
Ratings
278
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 1.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 1.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0