Movies
Ratings
110
RosettaRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
In BrugesRated ★ 2.0
Paris, TexasRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0
La HaineRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Marty SupremeRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 3.0
AnimaRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Claire's CameraRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0