Movies
Ratings
303
PapermanRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 1.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5