Movies
Ratings
215
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 2.5