Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Choir of GodRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0