Titles you rated
EBS DocuprimeRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- BonobonoRated ★ 2.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5- KeroroRated ★ 4.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
- Fighting FoodonsRated ★ 4.0
Digimon Adventure:Rated ★ 4.5- 나루토 2기Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5