Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5