Series
Ratings
20
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0