Movies
Ratings
943
Bicentennial ManRated ★ 4.0- The Price of GoodbyeRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Freakier FridayRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 4.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0