Titles you rated
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
ConfessionsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0