Series
Ratings
136- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0- JewelpetRated ★ 4.0
- We Are PreCureRated ★ 4.5