Series
Ratings
113
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0