Titles you rated
HerRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Last SongRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5