Movies
Ratings
194
The King's WardenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 3.0
A ManRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 2.5