Series
Ratings
56
Emily in ParisRated ★ 3.5
Heated RivalryRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Fellow TravelersRated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The Good PlaceRated ★ 5.0