Series
Ratings
15
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0