Movies
Ratings
238
The King's WardenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The FallRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mafia MammaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0