Movies
Ratings
174
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 2.5
QueerRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0- PilotRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.0