Movies
Ratings
716
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
Seven Years of NightRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 1.5
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.5