Movies
Ratings
283
My Little BrideRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5