Movies
Ratings
200
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0