Titles you rated
River's EdgeRated ★ 2.5
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 2.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 3.5
Written on the WindRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
Bicycle ThievesRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SproutRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5