Movies
Ratings
677
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
UltravioletRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 1.0
Step UpRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0