Series
Ratings
65
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
GOING SEVENTEEN 2017Rated ★ 5.0