Series
Ratings
109
One DayRated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0
RikuohRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
No Side GameRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
Alias GraceRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.0
The Great Season 3Rated ★ 3.5
The GreatRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5