Series
Ratings
129
Sweet Tooth Season 3Rated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0