Movies
Ratings
1419- HumintRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 2.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 4.0
The LaundromatRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
The Man from TorontoRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0