Movies
Ratings
29
Easy ARated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0