Movies
Ratings
325
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
The RingRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 5.0