Movies
Ratings
729
Set It UpRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
AnthropoidRated ★ 3.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.0
The FirmRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0